Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş Yaprss

  • Genel (46)
  • Kategori yok

 

Ankara kızları ile sohbetler

Türkiye’nin en büyük ve modern Şehri olarak bilinen Ankara İl ve İlçeleri olarak sizlere hizmet verdiğimiz belli başlı İlçeler olarak liste halin de sizlere aşağıda paylaşılmıştır. Siz de Ankara’nın neresin de olursanız olun, kolaylıkla muhabbet odalarımıza giriş yapabilir, ve kendinize yep yeni İnsanlarla tanışabilirsiniz.
Ankara İlçeleri olarak sizlere; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere Çankaya, Çubuk, Elmada, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle olmak üzere 25 Adet Ankara’ya bağlı İlçelerimiz den sizlere bedava sohbet hizmeti vermekteyiz.

Ankara Hakkında Bilgi

16 Şubat 1924 Tarihinde çıkarılan sayılı yasa ile Türkiye de Ankara Şehremaneti kurulmuştur. Bu süre den sonra 1930 Yılında çıkarılan 1580 sayılı yasa ile yürürlükten kaldırılmıştır. 1580 sayılı yasa günümüze Kadar çeişitli değişiklikler geçirmekle birlikte bugünkü belediyelerin görev, yetki ve sorumluluklarını belirleyen temek kaynak olmuştur. 1936 yılına Kadar var olan Ankara ilçe Altındağ ilçesi kurulmuştur. Etimesgut 1968 yılına Kadar kaza olarak kalmış, daha sonra Ankara şehrine ait bir mahalleye dönüştürülmüştür. 1990 yılında ise ilçe olmuş belediye teşkilatı kurulmuştur. 1983’te bir grup yeni ilçe daha oluşmuştur. Önceleri Altındağ ilçesine ait olan Keçiören Çankaya’ya bağlı bir mahalle olan Mamak 1923’ten beri Kazan olan Gölbaşı ve daha evel bir kaza olan Sincan. Bu ilçelerden Sincan, 1988’de Ankara Büyükşehir Belediyesi sınırları içine alınarak merkez ilçe konumuna getirilmiştir. 1984 yılında Yenimahalle’nin de ilçe olmasından sonra çmceleri birar kasaba olan Kazan 1987 de Akyurt, 1990’da ve Pursaklar 2008’de Ankara ilinin yeni ilçeleri olmuştur. Bu süreç içinde Ankara iline bağlı olan bazı bölgeler de ilden kopmuştur. 1989’a Kadar ile bağlı olan Kırıkkale ilçesi, 1989’da ve 3578 sayılı yasa gereğince ayrı bir il olmuştur. Şereflikoçhisar ilçese bağlı bir kasaba olan Ağaçören 1989’da çevresindeki köylerle birlikte bir ilçe olup Aksayar iline bağlanmıştır. Türkiye’nin Başkenti Ankara tamamen Türkiye’nin en büyük Şehir ve Üniversitelerin olduğu bir konumdadır. Türkiye Millet Meclisi ve Kızılay, Milli Piyango Dairesi’nin olduğu Ankara tamamen Turizm ve Ülkeye katkısı yönden bir çok Yabancı Ülkeleri geri de bırakmaktadır. Denizi olmuyan tek Şehir Ankara için kara Ankara limanı olmayan bacası tütmeyin talihsiz Ankara gibi espiri ve şakaların yapıldığı Ankara’ya özel en büyük sohbet ve Chat sitemize sizleri de bekliyoruz.

Ankara Sohbet Odaları

Sitemiz muhabbet odalarında sizler de kaliteli ve güzel seviyeli bir ortamda güzel paylaşımlar da bulunabilirsiniz. Tamamen sizlere güzel bir hizmet sunan sunucumuza odalarında sizler de 2 adet global kanallarımızda muhabbetlere katılabilirsiniz. Ana sunucumuzun resmi muhabbet ve arkadaşlık odaları olan sohbet ve chat odalarımızda sizlerde günün 7/24 Saat’i online bir şekil de Türkiye ve Avrupa da yaşayan gurbetci kızlarla ve erkeklerle Ankara’ya özel muhabbet odalarımızda yazışabilirsiniz. Dilediğiniz gibi muhabbet odalarımızda sizler de kendinize yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Sitemiz odalarında sizler de keyifli vakitler gecirebilmeniz için sizlere oyun ve radyo kanallarımızda güzel zaman gecirmeniz için oyun soru cevap oyun botlaırmızla diğer yarışmacı arkadaşlarımızla kıyasıya dolu yarışabilir, her Ay’ın sonunda 1’nci. gelen kullanıcımıza sitemiz yönetimi tarafından global kanallarımızda Operatör (@) yetkili ile ödül verilmektedir. Radyo kanalımızda sizlerde Müzik keyfini bizlerle yaşayabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük arkadaşlık ve sohbet platformumuza sizler de giriş yapmaya hazır mısınız?, o zaman hiç durmadan ana sayfamızda bulunan sohbet linkimize tıklayarak sizler de Ankara Chat odalarımıza gönül rahatlığıyla bağlanabilirsiniz. Herkese hoş ve seviyeli kaliteli sohbet’ler diliyoruz.

,

821 Toplam Görüntüleme, 1 Bugün Görüntülenen

  

Cevap Yaz

İlan sahibine mesaj gönderebilmek için aşağıdaki formu doldurun.

İlan sahibi ile ilgili bilgiler

  • Gönderen: black
  • Üyelik Başlangıcı: 19 Ekim 2015