Gençlerin Muhabbet Merkezi

Ülkemizde özellikle karşı cins ile iletişim kurulurken en çok tercih edilen yöntem mobil sohbet sitelerinin kullanılmasıdır. Bu sayede karşı cins ile muhabbet etmek isteyen kişi sosyal sitelerden çok rahat bir şekilde iletişime geçebilir. Bu sitelerin bir kısmı ücretlidir. Burada mesajlaşmak için aylık ya da senelik olmak üzere belirli bir ücretin ödenmesi gerekir. Bazı internet siteleri mobil uyumlu olup cep telefonlarınız aracılığıyla da mobil sohbet edebilirsiniz. Böylece istediğiniz yerdeyken bile bilgisayarınıza gerek olmadan mesajlarınıza cevap verebilir ya da istediğiniz kişiye mesaj gönderebilirsiniz. Bu özelliğe sahip sitelerin tamamı ücretli değildir. Bazı ücretsiz internet siteleri de cep telefonu uyumludur.

Ücretsiz hizmet veren sohbet sitelerinden en çok tercih edilenleri omegle, chatrandom, chatrulet, cam4 gibi sitelerdir. Bu siteleri günce binlerce internet kullanıcısı ziyaret etmektedir. Gerek ülkemizden gerekse de tüm dünya genelinde bu kadar çok rağbet görmesinin sebebi çok hızlı bir görüşme imkanı sunmasıdır. Ayrıca kameralı veya kamerasız olarak sohbet etme imkanı da sunmaktadır. Antalya sohbet denilince akla gelen ilk ve en eski sitelerden olan omegle, onlarca dil seçeneği ile hizmet vermektedir. Omegle sitesi, her yaştan her kesime hitap eden insanların sohbet etmek amacı ile ziyaret ettikleri sitedir. Bu sitede istediğiniz an görüşmeyi sonlandırabilir ve sadece saniyeler sonra başka bir kullanıcı ile sohbet etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Sohbet siteleri denilince akla ilk gelen sitelerden olan cam4, binlerce kullanıcısı olan tüm dünyada tercih edilen İstanbul sohbet sitelerindendir. Ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki çeşit üyelik söz konusudur. Her ikisinin de mantığı farklıdır. Ücretsiz üyelikte yapabilecekleriniz sınırlıyken, ücretli üyeliğe sahip olanlar için avantajlar vardır. Token sistemi mantığı bulunan cam4, ücretli üyeliklerde ücret karşılığında kullanıcının hesabına token gelmektedir. Bu token sayesinde kullanıcı site üzerinde çalışan mankenlere istediğini yaptırabilir. Yani daha heyecanlı bir sohbet etme imkanı olsun istiyorsanız, paraya kıyıp token almalısınız. Mankenler ve kızlar da bundan kâr sağlamaktadır. Tokenler harcandığı kadar mankenlerin hesabına para yatmaktadır. Fakat ücretsiz üyeliklerde bu imkanlardan yararlanmak söz konusu değildir.

 

 


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirXML-Sitemap