Genel Sosyal Muhabbetler

İnternet siteleri aracılığı artık istediğimiz insanlarla çok rahat iletişim kurabiliyoruz. Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun istediğimiz kişilere internet sitesinden yazarak ulaşabiliriz. Bu temel mantıkla oluşturulan sosyal muhabbet siteleri kullanıcıların daha samimi İzmir sohbet yapmalarına imkan tanımaktadır. Bu internet sitelerinin bir kısmı ücretli bir kısmı ise ücretsiz olarak kullanıcılarına hizmet vermektedir. Bu siteler arasında en popüler olanların cep telefonu ile uyumlu internet siteleridir. Bu sitelere cep telefonunuzdan da rahatça girerek pratik ve kolay bir şekilde mobil muhabbet edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bazı sitelerde daha kaliteli hizmetler verebilmek adına görüntülü ve canlı sohbetlerin yapılması gibi farklı özellikleri bünyesinde barındırmaktadır.

İnternet ortamında sohbet sitelerine rağbet her geçen gün artmaktadır. Sohbet siteleri genellikle ücretsizdir ve dünyanın dört bir tarafından kullanıcılar aynı platformda bulunmaktadır. Görüntülü sohbet için binlerce internet kullanıcısı tek bir tuşla buluşmaktadır. Rastgele bir şekilde sohbet etme imkanı vardır. Yani siz siteye girdiğinizde sohbete başladığınız an karşıdaki kişinin nereden katıldığını, yaşını, cinsiyetini ya da hangi dil kullandığını bilemezsinizi. Bu tamamen şans eseridir ve rastgele bir kullanıcı ile karşı karşıya kalırsınız. Sohbet odaları en samimi olan sohbet türüdür. Çünkü insanlar kendilerini daha samimi bir şekilde ifade edebilir ve tıpkı karşınızdaymış gibi sohbet edersiniz. Eğer kameranızı gizlemek isterseniz pasif konuma getirmeniz yeterli olacaktır.

Dünyaca ünlü kameralı sohbet sitelerinden olan cam4, onbinlerce kulacısı olan bir sitedir. Site diğer sohbet sitelerinden çok farklı mantık ile işlemektedir. İki çeşit üyelik sistemi vardır. Birisi ücretsiz, diğeri de ücretli üyeliktir. Ücretsiz üyeliklerde yapabilecekleriniz sınırlıdır. Fakat ücretli üyeliklerde belirli bir miktar ödediğiniz para karşılığında hesabınıza token yatmaktadır. Yatırdığınız para kulacını hesabınızda tokene dönüşerek, sohbet sırasında kullanabilirsiniz. Sitede para kazanmak için çalışan kızlara tokenler karşılığında istediklerinizi yaptırabilirsiniz. Tabi bunun için ikna kabiliyetinizin yüksek de olması gerekmektedir. Mankenler sohbet anında yaptıklarından para kazanmaktadırlar. Belirli bir miktardan sonra ise mankenler hesaplarına para çekmektedir. Cam4’ün bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi, hem ücretli hem de ücretsiz olarak hizmet vermesidir.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirXML-Sitemap