Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş Yaprss

  • Genel (46)
  • Kategori yok

 

Görüntü sohbet odaları

Sohbetinizi Kameradan Yapmaya Ne Dersiniz?

Teknoloji ile ne kadar ilgilisiniz? Yani teknolojik cihazlar dışında tabletinizden, cep telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan internete bağlanıyor olmak sizin için ne kadar önemlidir? Oldukça önemli olmalı ki, zira bu cihazlar internet bağlantısı olmadan oldukça sınırlı bir kullanım alanı sunuyor. Düşünsenize internet bağlantısı olmayan bir bilgisayarınız olduğunu, ne yapabilirsiniz ki? Ama internetten faydalanıyor olsanız, online sohbetler edebilirsiniz, internette sörf yapabilirsiniz hatta ve hatta arkadaşlarınızla kameralı sohbet bile edebilirsiniz. Bu belki de en eğlencelilerinden biridir.

Artık insanların birbirleriyle iletişim kurmalarının ne kadar soyutlaştığından, hiçbir samimiyetinin kalmadığından dem vuranlar için iyi bir alternatif olan kameralı sohbet size karşınızdaki insanla göz teması kurma imkânı da veriyor. Böylece sohbet ederken mimiklerinizle ya da yüz ifadenizle de ne söylemek istediğinizi anlatabileceksiniz. Belki daha önce bu uygulamayı deneyimlememiş olabilirsiniz fakat bir kere denedikten sonra da vazgeçemeyeceğinizi bilmelisiniz. Çünkü hem eğlenceli hem de uzun uzun yazmak yerine gerçekten yanınızda oturuyor gibi sohbet edebiliyorsunuz.

Teknoloji sektöründeki ilerlemeler sayesinde artık üretilen tüm bilgisayarlarda görüntü kalitesi oldukça yüksek olan kameralar var. Yani kameraların ilk kullanıldığı zamanlardaki gibi bulanık ve titreyen bir görüntü yerine net ve oldukça anlaşılır görüntü almanızı sağlıyorlar. Tabi bu biraz da bilgisayarınızın markası, donanımı ve kameranızın çözünürlüğü ile ilgilidir. Ufak ama önemli olan bu detayları bir araya getirdiğinizde arkadaşlarınızla dilediğiniz gibi sohbet edebilirsiniz.

, , , ,

590 Toplam Görüntüleme, 2 Bugün Görüntülenen

  

Cevap Yaz

İlan sahibine mesaj gönderebilmek için aşağıdaki formu doldurun.

İlan sahibi ile ilgili bilgiler

  • Gönderen: black
  • Üyelik Başlangıcı: 19 Ekim 2015