Sesli görüntülü chat kanalları

Kameradan Hiç Kimseyle Konuştunuz mu?

Birileriyle hiç kameradan sohbet ettiniz mi? Eğer etmediyseniz çok keyifli bir uygulamadan kendinizi mahrum etmişsiniz demektir. Çünkü kameralı sohbet adından da anlaşılacağı üzere bilgisayarınızın kamerasından başkası ile sohbet etmeniz anlamına geliyor. Tabi bunun için sadece sizin kameranız olması yeterli değildir. Karşı tarafın bilgisayarında da kamera olması ve pek tabi her ikinizin de internet bağlantısı olması gerekiyor. Birinizin kamerası olup diğerinizin olmaması halinde tek taraflı bir kameralı sohbete imza atmış olursunuz.

Peki, bu kameralı sohbet nasıl başlatılacak biliyor musunuz? Öncelikle internet bağlantınızın açık olduğundan emin olmalısınız ardından bilgisayarınızdan kiminle konuşmak istiyorsanız ona davet göndermeniz gerekiyor. Karşı tarafta bu davet kabul ettiğinde karşılıklı olarak kameralarını açılmış oluyor ve sohbete başlayabiliyorsunuz. Aslında bu kadar basit, siz yeter ki internet bağlantınızdan ve kameranızın açıldığından emin olun.

Gelişen teknolojinin birden fazla getirisi olmuştur. Bilgisayar da onlardan biridir ki, onunla yapamayacağımız şey neredeyse yoktur. Hele de internet bağlantısı olan bir bilgisayardan söz ediyorsak hayal gücünüzün önünde kimse duramaz. Bu da sizin teknolojiye ne kadar düşkün olduğunuzu ve bir teknoloji sever olarak neyi ne kadar yapabileceğinizi gösteriyor. Gelin siz de bu kameralı sohbetin sunduğu avantajlardan ve keyifli anlardan faydalanın. Görün bakın ki, hayat aslında sandığınız kadar sıkıcı değil tam tersine oldukça keyiflidir.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sohbet - chat - chat sohbet - sohbet odaları - sohbet siteleri - mynet sohbet - bedava sohbet - kameralı sohbet

XML-Sitemap