Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş Yaprss

  • Genel (46)
  • Kategori yok

 

yüz yüze görüntülü sohbet devri başliyor

Görüntülü Sohbeti Cazip Kılan Şey Nedir?

Görüntülü sohbet etmeyi kim istemez ki? Çünkü bu hem keyiflidir hem de pratik bir uygulamadır. Düşünsenize bilgisayarın başına geçiyorsunuz ve açıyorsunuz kameranızı aynı şekilde karşı taraftaki arkadaşınız da kendi kamerasını açıyor ve başlıyorsunuz sohbet etmeye. Bundan daha keyifli ne olabilir ki? Ancak bu kadar keyifli bir uygulama olması hiçbir kuralı ya da şartı olmadığı anlamına gelmez. Tam tersine her şeyden ince bilgisayarınızda bir kamera ve kesintisiz bir internete ihtiyacınız var. Aynı şekilde karşı tarafında bilgisayarında kamera olması ve yine onun da internet bağlantısı olması değişmez şarttır.

İnternetiniz Yoksa Kameranız Bir İşe Yaramaz

Aksi halde iletişim kurmanız ve kameralarınızdan birbirini görmeniz imkansızdır. Bazı insanlar bilgisayarında kamera olan herkesin açtığı gibi karşı tarafla iletişim kurabileceğini düşünüyor. Oysa bunun için bile internete ihtiyacınız vardır Gördüğünüz gibi bilgisayarlar ve teknoloji ne kadar hayatımızı kolaylaştırsa da ufacık şeyler için bile internet bağlantısına ihtiyacımız vardır.

Görüntülü sohbet de tam da bu noktada hem teknolojinin bir nimetidir hem de insanlara sunulan bir kolaylıktır. Düşünseniz bu sayede dünyanın diğer ucunda olan bir arkadaşınızla rahatça sohbet edebilecek hem de bunu görüntülü olarak yapacaksınız. Hem özleminizi giderecek hem de sanal alemde de olsa gözlerine bakarak konuşabileceksiniz. Zaten en büyük avantajı ve insanları cezbeden tarafı da budur.

Cevap Yaz

İlan sahibine mesaj gönderebilmek için aşağıdaki formu doldurun.

İlan sahibi ile ilgili bilgiler

  • Gönderen: black
  • Üyelik Başlangıcı: 19 Ekim 2015